רשלנות רפואית סרטן ריאות היא עילה להגשת תביעת פיצויים בשל הנזק שנגרם. לצערנו הרב מקרים שכאלו עלולים להסתיים במות החולה. תביעות מסוג זה דורשות עורך דין רשלנות רפואית.

סרטן ריאות

עורך דין רשלנות רפואית

לפני שנדבר על רשלנות רפואית סרטן ריאות, כדאי להכיר קצת יותר לעומק את המחלה הזו.

סרטן ריאות הוא סוג של סרטן שמתחיל בתאי הריאות. לאנשים שמעשנים יש את הסיכון הגבוה ביותר לפתח סרטן ריאות. ככל שאתה מעשן יותר זמן וככל שאתה מעשן יותר חפיסות ביום, כך גדל הסיכון שלך. עם זאת, סרטן ריאות מתרחש גם אצל אנשים שמעולם לא עישנו ואצל אלה שמעולם לא היו להם חשיפה ממושכת לעישון פסיבי.

תסמינים של סרטן ריאות עשויים לכלול שיעול דם, שיעול חדש שלא חולף, כאבים בחזה, קוצר נשימה, ירידה בלתי מוסברת במשקל, צרידות ועייפות. לרוב האנשים עם סרטן ריאות אין תסמינים עד שהסרטן מתקדם.

ישנם שני סוגים עיקריים של סרטן ריאות: סרטן ריאות תאים לא קטנים וסרטן ריאות תאים קטנים. סרטן ריאות תאים לא קטנים הוא הסוג הנפוץ ביותר, המהווה כ-85% מכלל מקרי סרטן הריאה. סרטן ריאות של תאים קטנים הוא פחות שכיח, אך הוא נוטה להתפשט במהירות. סוגים אחרים פחות שכיחים של סרטן ריאות כוללים גידול קרצינואיד של הריאה ומזותליומה פלאורלית.

אבחון סרטן ריאות עשוי לכלול בדיקות הדמיה, כגון צילומי רנטגן, סריקות CT וסריקות MRI, וכן ביופסיות, הכוללות הסרת כמות קטנה של רקמה או נוזל מהריאות כדי להיבדק במיקרוסקופ. לעתים מקרים של רשלנות רפואית סרטן ריאות הם בעצם מקרים של רשלנות רפואית בביצוע בדיקות, או אי הפנייה לבדיקות.

רשלנות רפואית סרטן ריאות

הטיפול בסרטן הריאות תלוי בסוג הסרטן, עד כמה הוא מתקדם ובבריאותו הכללית של האדם. ניתן לעשות ניתוח להסרת גידול, טיפול בקרינה עשוי לשמש להרוג תאים סרטניים, וכימותרפיה עשויה לשמש להרס תאים סרטניים בכל הגוף. טיפול ממוקד ואימונותרפיה עשויים לשמש גם לטיפול בסרטן ריאות.

מניעת סרטן ריאות כוללת בעיקר הימנעות מעישון וחשיפה לעישון פסיבי. אם אתה מעשן, הפסקת עישון היא הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות כדי להפחית את הסיכון שלך לסרטן ריאות. אכילת תזונה בריאה ופעילות גופנית סדירה עשויים גם לסייע במניעת סרטן ריאות.

עורך דין רשלנות רפואית

לסיכום, סרטן ריאות היא מחלה קשה שיכולה להיות בעלת השפעה משמעותית על בריאותו ורווחתו של האדם. גילוי וטיפול מוקדם הם המפתח לשיפור התוצאות עבור אנשים עם סרטן ריאות. הפסקת עישון והימנעות מחשיפה לעישון פסיבי הם צעדים חשובים שתוכל לנקוט כדי להפחית את הסיכון לפתח סרטן ריאות.

רשלנות רפואית סרטן ריאות

תסמינים של סרטן ריאות בתחילת דרכו יכולים להיות דומים לתסמינים של מחלות אחרות. באחריותו של הרופא להפנות לביצוע הבדיקות הנדרשות על מנת לפסול את האפשרות כי מדובר בסרטן ריאות. במקרים מסוימים אי הפנייה לבדיקות מתאימות הוא בעצם רשלנות רפואית סרטן ריאות.

אם ישנו חשש, אין צורך לקבוע מסקנות נמהרות. חשוב לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית. הוא לוקח את כל התיק הרפואי ובוחן אותו בעזרת רופאים מהתחום האונקולוגי. יש צורך בבחינה רפואית ובחינה משפטית, על מנת לראות אם ניתן להגיש תביעת פיצויים.

מדובר בנושא מורכב למדי, בו הדברים לעולם אינם שחור ולבן. וזוהי גם סיבה מדוע מקרים רבים מסתיימים בפשרה של שני הצדדים. תביעות הפיצויים הן תביעות בסכומים גבוהים, ומעורבים כאן עורכי דין מהצד הנתבע. אתם חייבים להגיע מוכנים, רק בעזרת עורך דין רשלנות רפואית בעל ניסיון.

כתבה מאת: פרסום עסקים בגוגל

 

כתיבת תגובה