ימי גיבוש לקבוצות
ימי גיבוש לקבוצות

ימי גיבוש לקבוצות של שמיים בארץ בשיתוף פעולה עם מתחמים נוספים לאירועים, כוללים ימי גיבוש לעובדים  בסטנדרד נעלה , עם אפשרויות נוספות. למשל אפשרות לאזור של פינוקים. ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם טורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים ועוד.. אפשר להרכיב חבילות של יום גיבוש לצוות קטן בשילוב של רחצה עם קולינריה הכשר מהדרין או ערבי גיבוש לקבוצות עם טיפולים והפעלות. לפי התקציב יכולים לגבש חבילות ספא לקבוצות עם כל החוויות הרצויות. מהשיח הראשון נרכיב ביחד את החבילה הטובה ביותר בשביל העובדים.

כיצד יוזמים ימי גיבוש לקבוצות ללא מאמץ?

אם אתם רוצים אתר איכותי על מנת לגבש בין הקבוצה. מקום שמרכיב לכם כל מני מסאג'ים, הפעלות וארוחה כשר למהדרין במקום יחיד. ברוכים הבאים לאתר הכי טוב שיש! רעיונות ליום גיבוש מחלקתי בשמיים בארץ ודאי המקום הטוב ביותר עבורכם. עם ידע עשיר יותר מ 16 שנים ואלפי אורחים שמחים. מיטב העסקים במשק התארחו בספא. עובדי בנק למשל אוצר לחייל, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, בנק לאומי. קופות חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוחים כמו ביטוח ישיר, מיגדל, כלל. חברות היי טק, משרדי ממשלה ואולי כל עסק שתעלו על דעתכם, ביקרו, התענגו, שבו וחוזרים לשמיים בארץ כדי להתגבש חוויות מפתיעות.

ימי גיבוש לקבוצות (עם טיפולי ספא אקסקלוסיביים )

בשמים בארץ ישנם את מיטב המטפלים המוכשרים בישראל, המעבירים עיסוי איכותי מרגיע, מפיג מתח ומשחרר לפי החוזק הרצוי. ערבי גיבוש לקבוצות בצירוף מסאג'ים מיוחדים ממבחר סוגים, במתחם מסאג'ים אישי עם שמנים מבוסמים, הערבים לגוף ומניחים את עור הגוף רפוי ואת כולם נינוחים. טיפול ספא מרענן התורם הרגשת כיף ופינוק תחושה של ערב צוות לעובדים מגבש ומפנק באמת.

ערבי גיבוש לצוות זה דבר שרצוי להקדיש בו עיון!

במידה ואתם צריכים ימי גיבוש לקבוצות, תזמינו אצלנו, ספא שמים בארץ והכיף ביניכם יהיה מגבש ומפנק מאד! ימי כיף לעובדים של שמיים בארץ מתחם איכותי עם אין סוף פניות של יום כיף לצוות קטן. במרכז ספא שמים בארץ מספקים ללקוחותינו חוויות של מעין עולם הבא, מסאג'ים בשילוב סדנא של גיבוש עם סדנאות סי.בי.טי. , פעילויות מגבשות וצוות שיגרמו לגבש את הקבוצה ויהפכו רעיונות ליום גיבוש מחלקתי מיוחד ומוצלח!

ימי גיבוש לחברות ( מדוע כדאי בספא שמים? )

בספא שמים בארץ מארגנים ערבי גיבוש לצוות או ימי גיבוש לעובדים עם טיפולי ספא, ארוחות חלביות בכשרות מהדרין ובחירה רחבה של סדנאות. התחברו לקהל לקוחותינו המרוצים. מספקים ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש לקבוצות אלו מסוגלים להכיל קבוצות גדולות וקטנות.
בשמים בארץ ניתן להפיק יום גיבוש לעובדים בצפון, יום כיף לעובדים, יחד עם הפעלות מעשירות וחוויתיות, סדנאות גיבוש וכיף עם מיטב המנחים.
בספא מגוון אפשרויות: סדנאות נומרולוגיה, סדנאות מודעות, סדנאות מודעות, סדנאות שפת גוף, תווי פנים, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות טיפולים, סדנאות אבחון, סדנאות גיבוש והומור וסדנאות נמרולוגיה.
לסיכום במידה ואתם המארגנים של יום כיף לקבוצות והנה אתם חושקים להרוויח את המחמאות ותשבחות מהקולגות שלכם בחבורה, התקשרו עכשיו: שמיים בארץ 0508918288 | 1700700640

כתיבת תגובה