יום גיבוש
יום גיבוש

יום גיבוש של ספא שמים בארץ בשיתוף פעולה עם ספאים שונים לאירועים, מספקים יום כיף לצוות קטן בסטנדרד גבוהה מאד, עם יותר אופציות. למשל אפשרות לאתר של רחצה. בריכת מלחים, אמבטיות שמנים, חמם טורקי, סאונה, ג'קוזי ועוד.. ניתן לבנות חבילות של סדנאות גיבוש לעובדים כולל מרחצאות עם ארוחה בכשרות למהדרין או ימי כיף לקבוצות עם עיסויים והפעלות. לפי התקציב יכולים לבנות חבילות ספא לקבוצות עם כל האופציות המבוקשות. מהשיח הראשון נגבש יחד את החבילה המושלמת עבור העובדים.

כיצד מפיקים יום גיבוש לצוות קטן ( מוצלח ) בצ'יק?

אולי אתם מחפשים אתר לקבוצות בכדי לגבש את העובדים. מקום שכולל כל מני מסאג'ים, הפעלות וסעודה כשר מהדרין במקום אחד. הגעתם לספא הכי איכותי שיכול להיות! יום גיבוש לעובדים בשמיים בארץ הינו האתר הטוב ביותר לכם. עם ניסיון עצום של 16 שנים ועשרות אלפי אורחים אוהדים. מבחר החברות במשק התארחו בשמים בארץ. בנקים כמו בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופות חולים לאומית, מכבי, כללית. ביטוחים למשל ביטוח ישיר, מיגדל, כלל. משרדי ממשלה, חברות היי טק וכל ארגון שתכלו לדמיין, ביקרו, עשו חיים, שבו ושבים לשמיים בארץ בכדי להחוות חוויות חדשניות.

רעיונות ליום גיבוש (עם מסאג'ים ייחודיים )

בספא שמים בארץ יש את מבחר המסג'יסטים הטובים בארץ, המוסרים מסאג' מפנק משחרר, מרגיע ומפיג מתח בעזרת העומק הרצוי. ערבי גיבוש לצוות בשילוב מסאג'ים איכותיים מהרבה סוגים, במתחם עיסויים אישי עם שמנים ארומטיים, הנעימים לגוף ומניחים את העור נעים ואת כולם שלווים. טיפול ספא מרענן התורם הרגשת הנאה וכיף הרגשה של יום כיף לקבוצות במרכז מגבש ומפנק ביותר.

יום גיבוש לקבוצות הינו משהו ששווה להשקיע בו מחשבה!

במידה ואתם מחפשים יום כיף קסום, בואו אלינו, שמיים בארץ והיום ביניכם יהיה מאחד ומפנק מאד! יום גיבוש לעובדים במרכז של ספא שמים בארץ אתר ייחודי עם אין סוף הזמנות של יום גיבוש לקבוצות. במרכז ספא שמים בארץ מספקים לאורחים כיף של ממש, עיסויים יחד עם סדנא של גיבוש או סדנא של סי בי טי , פעילויות מגבשות ומפעילים שאחראים לגבש את כולכם ויפיקו ערב צוות לעובדים מיוחד ומוצלח!

רעיונות ליום כיף לעובדים ( האם מומלץ בספא שמים וארץ? )

בספא שמים בארץ מארגנים ערבי גיבוש לצוות או יום גיבוש לעובדים בקיסריה הכוללים טיפולים, ארוחות שף כשרות למהדרין ובחירה רחבה של הפעלות. התחברו לאורחינו המרוצים. אנו מספקים יום גיבוש, רעיונות ליום גיבוש מחלקתי יכולים לכלול קבוצות גדולות וקטנות.
במרכז ספא שמים בארץ ניתן להפיק יום כיף לקבוצות, רעיונות לערב גיבוש לעובדים, עם הפעלות עשירות ומעניינות, סדנת כיף עם מיטב המרצים.
בשמים בארץ הרבה אפשרויות: סדנאות נומרולוגיה, תווי פנים, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות ריקוד, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות אבחון ציור, סדנאות מודעות, סדנאות טיפולים וסדנאות ריקוד.
מסקנה אם אתם אחראים על הארגון של ימי גיבוש לעובדים והרי אתם רוצים להרוויח את התשבחות ומחמאות מידידכם בקבוצה, צרו קשר : אברהם 0508918288 | 1700700640

כתיבת תגובה