איך מנקים ביסודיות את הבית
איך מנקים ביסודיות את הבית

איך מנקים ביסודיות את הבית? חברת ניקיון של טופ פוליש מסבירה איך מנקים ביסודיות את הדירה ולמה זה חשוב לנקות את הבית באופן יסודי. מידע והכוונה בנושא – איך לנקות ביסודיות את הבית

איך מנקים ביסודיות את הבית

איך מנקים בית ביסודיות

כאשר רוצים לשמור על רמת חיים גבוהה, חברת ניקוי ספות TCLN  –  סדר בפנים ובחוץ חשוב על מנת לשמור על מצב רוח טוב ואווירה נעימה ואף על בריאות תקינה. מה חשוב לנקות בבית ולמה לשים לב.

ראשית חשוב להבין כי הניקיון הוא יום יומי אך כל אחד זקוק לרמת תחזוקה שונה ומידי פעם חשוב לבצע ניקיון מקצועי. אנו חברת ניקיון מובילה לאורך שנים ופגשנו לא מעט מקרים בהם בית שאינו מתוחזק מביאה לפגיעה באנשים החיים בו ואף במבנה הבית עצמו, ברהיטים וכדומה. כאשר מדברים על ניקיון מכלילים ניקיונות של רטיבות, עובש וכדומה. כמו גם ניקיון מתייחס לדהיות ושיפשופים וכמובן כל הקשור לקרדית האבק, הצטברות שומנים, לכלוך עיקש וכדומה.

איך לנקות ביסודיות את הבית

כאשר מנקים את הבית באופן יסודי ומבינים את הדרך ואת השלבים איך לנקות ביסודיות את הדירה, ניתן להפחית משמעותית באלרגיות ובעיות בנשימה וכדומה. ניקיון יסודי יביא לשינויים באווירה, תחושת מחיה נעימה יותר ותחושת ביטחון בהכנסת האורחים לחלל נקי ובריא. למרות שלא כולם שמים לכך לב, ישנה השפעה ישירה בין מצב הניקיון בבית לבין המצב הנפשי והבריאותי של השוהים בו. איך לנקות ביסודיות את הדירה באופן נכון תוך ניצול הזמן באופן הטוב ביותר.

איך מנקים בית ביסודיות
איך לנקות בית ביסודיות

איך מנקים ביסודיות את הבית – תחילה חשוב לעשות רשימה בה כותבים לפי כל אזור בבית מה התכולה שיש לנקות בו. לדוגמא חדר שינה: שידות, חלונות, רצפה, דלת ומשקופים וכדומה. לאחר שישנה רשימה מסודרת שמטרתה לא לסיים חדר ואז להיזכר ששכחנו לנקות בו פריט ולחזור אחור ובכך להיות לא יעילים, לעבוד באופן מסודר ומאורגן. לאחר מכן יש למספר את החדרים מאיזה חדר מתחילים? הדרך החכמה ביותר היא להתחיל מהחלק האחורי ביותר בבית ולהתקדם עד ליציאה, וזאת על מנת שלא יהיה צורך לעבור דרך חדר שכבר נוקה על מנת להגיע אל חדר שטרם עבר ניקיון.

איך מנקים ביסודיות את הדירה

איך לנקות ביסודיות את הדירה
איך מנקים ביסודיות את הדירה

אין הבדל משמעותי בין איך לנקות בית לבין איך לנקות דירה. במידה ובבית יש יציאה קלה ללכלוך במפלס אחד מהפנים לדירה, ניתן להיעזר בכך אך אין לפזר את הלכלוך והאבק בחצר מבלי לאסוף אותו וזאת מפני שהלכלוך שוקע וחבל, שכן לרוב זהו גם מקום בו יושבים ושוהים לא מעט. אנו ממליצים להשתמש כמה שניתן בחומרים ידידותיים לסביבה ומכירים בכך שאין צורך בחומרים אגרסיביים כמו שהיה נהוג להשתמש בעבר. אנו מאמינים בחומרים טבעיים כמה שניתן שאינם מכילים ריכוז כימיקלים גבוה המתקן בעיה אחת ויוצר אחרת. אין ספק שבית נקי משפר את ההרגשה ומספק לנו תחושה רגועה יותר ואף מעידים לא מעט אנשים ומחקרים שסביבה נקיה משפרת את רמת הריכוז של האדם השוהה בה.

לסיכום נגיד שגם מבחינת ההגיון ניתן להבין כי בלגן ולכלוך משפעים על האדם ועל נפשו וגופו כמו שסדר וניקיון ולכל שינוי סביבתי יש השפעה על מי שנמצא ומבלה את זמנו באותה הסביבה. נזכיר כי גם במקום העבודה שלנו אנו מבלים זמן רק ולכן חשוב כי גם בו יהיה לנו נקי ונעים. כמובן שכאשר מדובר על מקום עבודה שמקבלים בו לקוחות זהו אף בגדר הכרח מפני שנראות המקום תלויה בשמונים אחוז ברמת הניקיון שלו וכך גם הדרך בה הלקוח תופש את איש המקצוע שמולו. לא פעם תקום ותיפול עסקה על רמת הניקיון של המקום בו קיבל איש המקצוע את הלקוח.

בחו"ל לדוגמה למדו מתווכים כיצד להראות בית. בשונה בארץ בה לא פעם מראים דירות במצב נורא, בלא מעט מקומות מכירים את השפעת הניקיון הן על המחיר המבוקש והן על הרצון של האדם המעוניין בנכס כזה או אחר לקנות אותו או להשכיר אותו ולא פעם המאמצים מושקעים בכיוון זה ובצדק. תוכלו להיעזר בנו לקבלת הכוונה, מענה לשאלות, טיפים וגם שירות מצוות הניקיון שלנו לניקיון שוטף או חד פעמי

 

כתיבת תגובה