ערב גיבוש ערב גיבוש של שמים בארץ בשיתוף עם ספאים שונים לאירועים, מספקים פעילות גיבוש באיכות גבוהה מאד, עם יותר אפשרויות. למשל אפשרות לאתר של רחצה. ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם טורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים ועוד.. ניתן להרכיב חבילות של יום גיבוש למנהלים לצד רחצה עם קולינריה כשר מהדרין או ימי גיבוש לעובדים עם עיסויים ופעילויות. על פי התקציב אפשר לבנות חבילות לעובדים עם כל החוויות האפשריות. מהשיחה הראשונה נרכיב יחד את החבילה המתאימה ביותר לשביעות רצון המארגנים.

כיצד יוזמים ערב גיבוש ( איכותי ) בנקל?

במידה ואתם צריכים ספא לקבוצות בכדי לגבש את הקבוצה. ספא שכולל הרבה סוגי מסאג'ים, פעילויות ואוכל כשר מהדרין במתחם יחיד. ברוכים הבאים למקום הכי איכותי שיש! פעילות גיבוש בשמיים בארץ הינו האתר האידיאלי לכם. עם ידע שופע יותר מ 16 שנה ועשרות אלפי אורחים שמחים. מבחר העסקים במשק נהנו בספא. בנקים כמו בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק אוצר לחייל. קופות חולים לאומית, מכבי, כללית. ביטוחים למשל ביטוח ישיר, מיגדל, כלל. משרדי ממשלה, חברות היי טק ואולי כל גוף שתעלו על דעתכם, ביקרו, עשו חיים, באו שוב ושבים לשמיים בארץ על מנת להתנסות עם חוויות מפתיעות.

רעיונות לערב גיבוש (עם מסאג'ים מיוחדים )

בשמיים בארץ ישנם את מאגר המעסים הטובים בארץ, המעניקים מסאג' מקצועי מרגיע, מפיג מתח ומשחרר ע"י העוצמה הרצויה. ערבי גיבוש לקבוצות בצירוף טיפולים מיוחדים ממבחר סוגים, בחדר עיסויים אישי עם שמנים מבוסמים, המענגים לגוף ומותירים את עור הגוף משוחרר ואת כולם רגועים. טיפול איכותי המעניק הרגשת כיף והנאה הרגשה של רעיונות לערב גיבוש מגבש ביותר.

ערב גיבוש לעובדים בצפון זה דבר שצריך להקדיש בו מחשבה!

במידה ואתם צריכים רעיונות ליום כיף מגבש, צרו קשר עם, שמיים בארץ והחוויה שלכם יהיה מגבש ומפנק עד מאד! יום כיף לצוות קטן של שמים בארץ ספא מיוחד ויחיד עם מאות פניות של יום גיבוש לצוות קטן. בספא נותנים ללקוחותינו פינוקים של מעין עולם הבא, טיפולי ספא יחד עם סדנאות גיבוש או סדנת סי בי טי , פעילויות מגבשות ואנשי צוות שיגרמו לגבש את כולכם ויספקו ערב חברה מיוחד ומוצלח!

יום גיבוש לעובדים בצפון ( האם כדאי בשמיים בארץ? )

בשמים בארץ מתכננים יום גיבוש לצוות קטן או ערב גיבוש יחד עם טיפולי ספא, ארוחות חלביות כשרות מהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו לאורחינו המאושרים. מספקים ימי כיף לעובדים, רעיונות לערב גיבוש לעובדים יכולים להכיל קבוצות גדולות וקטנות.
בספא שמים בארץ ניתן להפיק ערב גיבוש מחלקתי, רעיונות לערב גיבוש, יחד עם הפעלות עשירות וחוויתיות, פעילויות גיבוש וכיף עם נבחרת המרצים.
בספא שמים בארץ מגוון אפשרויות: סדנאות מודעות, סדנאות טיפולי ספא, סדנאות אבחון ציור, סדנאות ריקוד, סדנאות גיבוש והומור, סדנאות אבחון ציור, סדנאות ריקוד, תווי פנים, סדנאות כף יד וסדנאות שוקולד.
מסקנה במידה ואתם המארגנים של סדנאות גיבוש לעובדים והנכם מעוניינים לקבל את התשבחות ומחמאות מעמיתכם בחברה, התקשרו עכשיו: מרכז ספא שמים בארץ 0508918288 | 1700700640

כתיבת תגובה