ספא ספא של שמים בארץ בהתחברות עם מתחמים איכותיים לאירועים, כוללים יום כיף לקבוצות במרכז ברמה גבוהה ביותר, עם יותר אפשרויות. כמו אופציה למתחם של מרחצאות. ברכות, ג’קוזי, סאונה, חמם טורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים וכו.. ניתן להרכיב חבילות של גיבוש חברה לצד מרחצאות עם אוכל כשרה מהדרין או ערב חברה עם טיפולים ופעילויות. לפי התקציב ניתן לצור חבילות ספא לקבוצות עם כל החוויות האפשריות. מהדיבור הראשון בטלפון נצור ביחד את החבילה המתאימה ביותר עבור המארגנים.

ספא ( ברמה גבוהה )

במידה ואתם מחפשים אתר מיוחד בכדי לגבש בין העובדים. אתר שכולל הרבה סוגי טיפולי ספא, הפעלות וסעודה הכשר מהדרין במתחם יחיד. ברוכים הבאים לאתר הכי טוב עבורכם! יום גיבוש לצוות קטן בשמים בארץ ודאי המקום המושלם עבורכם. עם ידע רחב של כ- 16 שנה ועשרות אלפי מתארחים מרוצים. מיטב הגופים במשק התגבשו בשמים בארץ. עובדי בנק כמו בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי, בנק אוצר לחייל. קופות חולים לאומית, מכבי, כללית. ביטוחים למשל ביטוח ישיר, מיגדל, כלל. חברות היי טק, משרדי ממשלה וכל ארגון שתעלו על דעתכם, בילו, נהנו, באו שוב וחוזרים לשמיים בארץ על מנת להחוות חוויות מפתיעות.

ספא לקבוצות (עם טיפולים ברמה גבוהה )

בשמים בארץ יש את מאגר המעסים הטובים בישראל, המעניקים מסאג' מפנק מרגיע, מפיג מתח ומשחרר בעזרת העוצמה הרצויה. רעיונות לערב גיבוש לעובדים עם עיסויים מקצועיים ממגוון סוגים, בחדר טיפולים פרטי עם שמנים מבוסמים, הנעימים לעור ומותירים את עור הגוף משוחרר ואת כולם שלווים. טיפול ספא איכותי המספק מצב רוח כיף והנאה הרגשה של ערב גיבוש מפנק ומגבש באמת.

ימי ספא לחברות זה דבר שצריך להקדיש בו חשיבה!

במידה ואתם צריכים יום כיף מגבש, צרו קשר עם, שמיים בארץ והגיבוש ביניכם יהיה מגבש ומפנק ביותר! יום גיבוש לעובדים בצפון של שמיים בארץ מתחם מיוחד המושך מאות בקשות של רעיונות ליום גיבוש מחלקתי. אנו בספא שמים בארץ מספקים לאורחים פינוקים של ממש, מסאג'ים עם סדנאות גיבוש עם סדנא של סי בי טי , פעילויות מגבשות ואנשי צוות שיגבשו את הקבוצה ויספקו יום גיבוש מחלקתי מוצלח ומיוחד!

ספא (למה מומלץ בשמיים בארץ? )

בספא מתכננים יום גיבוש לקבוצות או יום גיבוש בתוספת של טיפולים, ארוחות איטלקיות כשרות מהדרין ובחירה רחבה של הפעלות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המאושרים. אנו מציעים ימי כיף לקבוצות, רעיונות ליום גיבוש אלו יכולים לכלול קבוצות גדולות וקטנות.
בספא ניתן לארגן ערבי גיבוש לצוות, יום גיבוש למנהלים, בשילוב סדנאות מגוונות וחוויתיות, סדנאות גיבוש עם נבחרת המפעילים.
בשמים בארץ הרבה אפשרויות: תווי פנים, תווי פנים, סדנאות שפת גוף, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות נמרולוגיה, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות ריקוד, סדנאות כף יד וסדנאות מודעות.
לסיכום אם אתם אחראים על הארגון של יום כיף לצוות והרי אתם רוצים לקבל את התשבחות ומחמאות מהקולגות שלכם בחבורה, התקשרו : אברהם 0508918288 | 1700700640