גיבוש לחברות וערבי גיבוש לצוות עובדים הינו יום שמחה עבורם בו הם מתחברים ונפתחים. אפשרי שיהיו בו אפשרויות רבות ואפשרי לקיימו בכל שעות היממה. אפשר גם לקיים ערבי ספא לאדמיניסטרטורים, יום לצוות עובדים פרטי או מאורע חברה ענק. אפשר גם לחוות ארוע סגור לנשים בלבד (כדוגמת מסיבת יום הולדת או מסיבת רווקות לפני חתונה). בהפקת האירוע אפשרי לחבר פעילויות מגוונות, שהתכלית המרכזית בהן היא התחברות, נופש, נושאים מרתקים ומגבשים וחידוש מאגרי האנרגיה של העובדים.

ערב גיבוש לחברות יחד עם פעילות אתגרית לצוות

גיבוש לחברותיום פינוק מאחד שעשוע עם רצינות והרגשת יחד. ימי פעילות לעובדים מזכירים לעובדים כי הם חשובים, מזמינים אותם להכיר ולהתחבר ולחזור למשרד רגועים יותר.

יום גיבוש לחברות בספא

החיבור המעולה של גיבוש לחברות בספא משלב עיסויים חלומיים עם מטפלים מקצועיים ביותר. הטיפולי ספא הם התעלות לראש ולגוף שאחריהם האנשים רגועים ורעננים. בסדר לשלב טיפולי ספא שונים באורכם. הטיפולים מסייעים לעובד להרגע ולהתמסר למגע אשר הוא יבחר שמתאים עבורו בקצב הנכון לו ויאפשר לעובד להיפתח יותר לסביבתו ולתחושה של יחד.

טיפולי ספא מרגיעים ברמה גבוהה מאד

טיפולים לקבוצות עם מגוון מסאז'ים כמו עיסוי עדין, עיסוי, עיסוי בעוצמה חזקה, מסאג' רקמות עמוק, מסאז' בעל אופי פיזיוטראפי, הוליסטי, טיפול, כפות רגליים וידיים ורגליים. לשלמות החוויה והרגשת הנחת יש לרשותכם מקומות לטבול בהם, בריכה מחוממת, ג'קוזי, בריכת מינרלים ומלחים. ישנה גם אפשרות לחמם טורקי, מקום לשים דברים אישיים, חלוקים נעימים, מגבות, סבון וכלי רחצה.

[site_reviews_form title="גיבוש לחברות" id="jgv70ml8"]

[site_reviews rating="5" pagination="true" schema="true" id="jgv7joih"]

כתיבת תגובה